Welkom
't Cauter

't Cauter, therapiegerichte Multizorg in Puurs - Sint-Amands !


’t Cauter, gelegen nabij de Schelde, is een multidisciplinaire groepspraktijk gespecialiseerd in advies, begeleiding en behandeling van kinderen, jongeren, volwassenen en senioren met een specifieke zorgvraag in medische diëtetiek, algemeen voedingsadvies, psychologische ondersteuning, podologische en ergotherapeutische hulpverlening.


 

Wist u dat …



… ‘kouter’ is afgeleid van het Latijnse cultura en bewerkt land betekent. In Vlaanderen is ‘kouter’ de naam van akkers daterend uit de Gallo-Romeinse periode en de vroegste middeleeuwen. Met het ‘cauteren’ (ook koteren, kotteren) gaan we terug in de tijd waar de boeren van Sint-Amands keerploegen gebruikten om de vaak natte en hoger gelegen akkers langs de Schelde te bewerken. Een bedrijvigheid die noodzakelijk was om de vruchtbare grond uit de ondergrond te halen zodat de landbouw in de buurt gezond bleef. En mag de vruchtbare, gezonde grond de insteek zijn voor de (multi) zorg die de groepspraktijk u wil bieden.



'T CAUTER


Een multidisciplinaire groepspraktijk gespecialiseerd in advies, begeleiding en behandeling van kinderen, jongeren, volwassenen en senioren met een specifieke zorgvraag in medische diëtetiek, algemeen voedingsadvies, psychologische ondersteuning, ergotherapie en podologische hulpverlening.

CONTACTEER ONS

‘t Cauter

Therapiegerichte Multizorg

Hekkestraat 2

2890  Sint-Amands

 

Lisbeth Vierendeels

   lisbeth@tcauter.be

   Diëtiste/voedingsdeskundige

   0473 99 09 89

Astrid Vermeiren

   astrid@tcauter.be

   Psycholoog/psychotherapeut

   0479 61 50 69

Ellen Braem

   ellen@tcauter.be

   Podoloog

   0477 81 24 30

Sophie Van de Veken

   sophie@tcauter.be

   Diëtiste/diabeteseducator

   0497 84 50 56

Nancy Gerlo

   nancy@tcauter.be

   Psycholoog

   0474 46 09 06

Bjorn Le Roy

   bjorn@tcauter.be

   Ergotherapeut

   0477 21 54 86