'T CAUTER   Een multidisciplinaire groepspraktijk gespecialiseerd in advies, begeleiding en behandeling van kinderen, jongeren, volwassenen en senioren met een specifieke zorgvraag in medische diëtetiek, algemeen voedingsadvies, psychologische ondersteuning, ergotherapie en podologische hulpverlening.
Steffi


Klinisch psycholoog





Steffi Van Aken (° 1987) studeerde als Master Klinische Psychologie af aan de Vrije Universiteit Brussel. Deed werkervaringen op binnen het CLB, in de psychiatrische gezondheidszorg en in de bedrijfswereld.

Steffi heeft bijzondere interesses in sportpsychologie, psychische kwetsbaarheden, middelenmisbruik, eetstoornissen en narratieve zorg bij senioren.


Samenwerken met familie, mantelzorgers, voorzieningen, huisartsen en andere partners in het werkveld staat centraal.


Steffi is als erkend klinisch psycholoog (Visumnummer 315512) aangesloten bij de Belgische Federatie van Psychologen (BFP, www.bfp-fbp.be) en de Vlaamse vereniging van Klinisch Psychologen (VVKP, www.vvkp.be).

'T CAUTER


Een multidisciplinaire groepspraktijk gespecialiseerd in advies, begeleiding en behandeling van kinderen, jongeren, volwassenen en senioren met een specifieke zorgvraag in medische diëtetiek, algemeen voedingsadvies, psychologische ondersteuning, ergotherapie en podologische hulpverlening.

CONTACTEER ONS

‘t Cauter

Therapiegerichte Multizorg

Hekkestraat 2

2890  Sint-Amands

 

Lisbeth Vierendeels

   lisbeth@tcauter.be

   Diëtiste/voedingsdeskundige

   0473 99 09 89


Ellen Braem

   ellen@tcauter.be

   Podoloog

   0477 81 24 30


Sophie Van de Veken

   sophie@tcauter.be

   Diëtiste/diabeteseducator

   0497 84 50 56

   https://www.instagram.com/_sopheats/


Bjorn Le Roy

   bjorn@tcauter.be

   Ergotherapeut

   0477 21 54 86

   https://www.instagram.com/bjornleroy/

    https://www.facebook.com/ergoleroy/


Lissa Verheyden

   lissa@tcauter.be

   Kinderpsycholoog/orthopedagoog

   0479 65 09 72


Steffi Van Aken

   steffi@tcauter.be

   Klinisch psycholoog

   0468 030 280