Ellen

Podoloog





Ellen Braem (°1990) studeerde als Bachelor in de Podologie af aan de Artevelde Hogeschool Gent in 2013. Ze deed stage ervaring op in de diabetische voet- en wondzorgklinieken van het UZ Gent (2013) en van het UZ Leuven campus Pellenberg en Gasthuisberg (2012). Kreeg tevens de kans om diverse voetoperaties bij te wonen o.l.v. orthopedische chirurgen (UZ Leuven, 2012).


 

Ellen genoot een bijkomende 2-jaarlijkse opleiding als farmaceutisch technisch assistent (Syntra Midden-Vlaanderen) en ging aan de slag in een farmaceutisch bedrijf en nadien ook in een apotheek.


 

Sedert 2017 heeft Ellen beslist om als zelfstandige podoloog in bijberoep hulpverlening aan huis te bieden. Een jaar later (2018) wenst zij haar zelfstandig werk verder uit te bouwen in de groepspraktijk ’t Cauter..


 

Zij maakt tevens deel uit van het huidige diabetesteam van AZ Rivierenland (St Jozef campus Bornem en H. Familie campus Reet).


Ellen is een erkende podoloog met rizivnr 5-70463-91-701 en lid van de Federatie van Belgische Podologen (www.fbp.be). Deze erkende beroepsfederatie ondersteunt de belangen van de podoloog.

'T CAUTER


Een multidisciplinaire groepspraktijk gespecialiseerd in advies, begeleiding en behandeling van kinderen, jongeren, volwassenen en senioren met een specifieke zorgvraag in medische diëtetiek, algemeen voedingsadvies, psychologische ondersteuning, ergotherapie en podologische hulpverlening.

CONTACTEER ONS

‘t Cauter

Therapiegerichte Multizorg

Hekkestraat 2

2890  Sint-Amands

 

Lisbeth Vierendeels

   lisbeth@tcauter.be

   Diëtiste/voedingsdeskundige

   0473 99 09 89

Astrid Vermeiren

   astrid@tcauter.be

   Psycholoog/psychotherapeut

   0479 61 50 69

Ellen Braem

   ellen@tcauter.be

   Podoloog

   0477 81 24 30

Sophie Van de Veken

   sophie@tcauter.be

   Diëtiste/diabeteseducator

   0497 84 50 56

Nancy Gerlo

   nancy@tcauter.be

   Psycholoog

   0474 46 09 06

Bjorn Le Roy

   bjorn@tcauter.be

   Ergotherapeut

   0477 21 54 86