Bjorn


Ergotherapeut




Bjorn Le Roy (° 1979) studeerde als ergotherapeut af aan de PXL hogeschool in 2019. Hij heeft met succes stages gelopen op de kinderpsychiatrie MPK Gasthuisberg en in het UPC Bierbeek. Hierdoor heeft Bjorn bijzondere interesse ontwikkeld in de complexe psychische problematiek en ontwikkelingsstoornissen van kinderen en volwassenen met een mentale en/of een fysieke beperking.


Zijn huidige job als product specialist physical Rehabilitation is vooral gericht naar training van ergotherapeuten in de aanvullende revalidatie van de bovenste ledematen na NAH, ongeval, ... .


Zijn jarenlange ervaring en de kennis zet Bjorn graag in als zelfstandige in bijberoep.


Bjorn is een erkend ergotherapeut met rizivnr 6-52271-54-650 en lid van de beroepsvereniging ergotherapie Vlaanderen (www.ergotherapie.be).

'T CAUTER


Een multidisciplinaire groepspraktijk gespecialiseerd in advies, begeleiding en behandeling van kinderen, jongeren, volwassenen en senioren met een specifieke zorgvraag in medische diëtetiek, algemeen voedingsadvies, psychologische ondersteuning, ergotherapie en podologische hulpverlening.

CONTACTEER ONS

‘t Cauter

Therapiegerichte Multizorg

Hekkestraat 2

2890  Sint-Amands

 

Lisbeth Vierendeels

   lisbeth@tcauter.be

   Diëtiste/voedingsdeskundige

   0473 99 09 89

Astrid Vermeiren

   astrid@tcauter.be

   Psycholoog/psychotherapeut

   0479 61 50 69

Ellen Braem

   ellen@tcauter.be

   Podoloog

   0477 81 24 30

Sophie Van de Veken

   sophie@tcauter.be

   Diëtiste/diabeteseducator

   0497 84 50 56

Nancy Gerlo

   nancy@tcauter.be

   Psycholoog

   0474 46 09 06

Bjorn Le Roy

   bjorn@tcauter.be

   Ergotherapeut

   0477 21 54 86